Trumpa apžvalga apie šiuolaikinį panoptikumą
KU SvMF Seminaras - diskusijaKlaipėdos universiteto Sveikatos mokslų fakulteto organizuotame seminare-diskusijoje buvo aptarinėjama kaip Klaipėdos universitetas galėtų prisidėti prie žmonių su negalia socialinės gerovės stiprinimo sveikatingumo srityse. Renginio diskusiją praturtino gausiai surinkę įvairių Klaipėdos miesto neįgaliųjų draugijų atstovai, sveikatos, bei socialinės gerovės specialistai. Seminaro dalyviai turėjo galimybe susipažinti su naujausiais mokslo pasiekimais ir architektūriniais sprendimais gerinant neįgaliųjų integraciją, taip pat išgirsti atsakymus į jiems rūpimus klausimus.Adventistai kvietė gyventi sveikai

Nikolajaus Mironovo valia ir tikslas


Skaidrių apžvalgą apie religijos +&-

S.Savelyev'o knygos "Cerebrinė atranka" pristatymas

Klaipėdos universiteto prof. Dalia Marija Stančienė konferencijoje antikorupcijos dienos proga Klaipėdoje

Reportažas apie A. Brako dailės mokyklą Klaipėdoje

Keli žvilgsniai į Ievos Simonaitytės kūrybą
Bėgimo laiptais varžybos į 35 -ą aukštą
Pasaulinei filosofijos dienai paminėti Klaipėdos universiteto filosofijos ir kultūrologijos katedra kartu su sveikatos mokslų fakultetu surengė neeilinį renginį - bėgimą laiptais į 112 -os m. aukščio pastatą. Bėgimas į aukščiausią šalies daugiabutį (net 700 laiptelių) simboline prasme išreiškė dar senovės antikoje išpopuliarėjusi šūkį : sveikame kūne - sveika siela! Renginio dalyviai pasisėmė gerų emocijų, buvo apdovanoti, bei turėjo galimybę dalyvauti filosofinėje diskusijoje. Renginio organizatoriai džiaugėsi, kad šis bėgimas dovanojo miestui gerą nuotaiką ir viliasi, kad panašūs renginiai ateityje taps tradiciniais. Andrejus Larionovas.
Klaipėdos universiteto akademinė bendruomenė dalyvauja protesto akcijoje/ eitynėse prieš antidemokratiškas aukštojo mokslo reformas.

Trumpas interviu su gyvūnų globos namų įkūrėja Galina Kučinskiene.www.Bukmanodraugas.lt 
Joomla templates by a4joomla